Elegantní móda Jana Russková

Menu

Obchodní podmínky

Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě elegance-moda.cz

Objednávky přijímáme prostřednictvím internetového obchodu elegance-moda.cz nebo také mobilním telefonem 723 489 544.

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty jako:

Doporučený balík - 60 Kč (doručení do dvou dnů)

Balík do ruky - 100 Kč (doručení do druhého dne)

V případě dobírky účtujeme navíc 49 Kč.

Na Slovensko jsou zásilky odesílány jako Doporučená balík za 180 Kč + dobírka 49 Kč.

Termín dodání

Objednávky přijaté do 17 hodin, při výběru způsobu doručení Doporučený balík, jsou odeslány ještě týž den s doručovací lhůtou 2 - 3 dny.

Můžou být doručeny i do druhého dne balíkem Do ruky.

V kategorii bavlněné spodní prádlo je velký pohyb skladových zásob a tudíž není v našich možnostech aktuálně udržovat stav. Pokud není den objednávky některé zboží skladem budete informováni okamžitě e-mailem a bude Vám sdělen termín dodání.

Objednávky vyřídíme nejpozději do 14 dnů.

Výměna zboží

Zboží máte právo vyměnit do 14 dnů po obdržení zásilky. Zašlete jej na vlastní náklady zpět jako doporučenou zásilku. Uveďte požadovanou velikost nebo jiné vámi vybrané zboží. Zásilku zašlete na adresu Jana Russková, Palackého 523, 769 01 Holešov.

Vrácení zboží

Do 14 dnů máte právo zboží vrátit bez udání důvodu. Peníze obdržíte do 7 dnů složenkou nebo na účet (při uvedení bankovního spojení). Poštovné na zpětné odeslání zboží hradí vždy zákazník. Zásilku zašlete na adresu Jana Russková, Palackého 523, 769 01 Holešov.

Ochrana údajů

Svým odesláním objednávky dáváte souhlas, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pro využití za účelem zásilkového prodeje v rámci firmy Jana Russková.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím elektronické adresy jana.russkova@elegance-moda.cz. Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz. Platformu pro řešení sporů on-line nacházející se na internetové adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr je možné využít při řešení sporů mezi prodávajícím a kupujícím z kupní smlouvy.

Evropské spotřebitelské centrum Česká republika, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, internetová adresa: http://www.evropskyspotrebitel.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 524/2013 ze dne 21. května 2013 o řešení spotřebitelských sporů on-line a o změně nařízení (ES) č. 2006/2004 a směrnice 2009/22/ES (nařízení o řešení spotřebitelských sporů on-line).

Přihlášení k odběru newsletteru